WordPress spraudnis: Google analytics Events 0.9.7 – tagad ar “citrona smaržu”
Kolegam palūdzu lai paspēlējās, teicu galvenais notestē vai ziedojumus var nosūtīt. Notestēja ar  :D. Teicu, lai notestē vēlreiz, jo “šķiet” nestrādā.

Patīrīju kodu un pāris kukaiņus arī izķēru, vēl ir maziņš sarakstiņš ar darāmo, bet ir uzlabojumi. Pie reizes atpelnīju arī pirmo ziedojumu, apsolīju ka būs krāsaināk – testēšanas režīmā  elementi kuriem pievienoti analītikas notikumi (Google Analytics Events) ir iezīmēti ar raustītu līniju.

Tas atvieglo elementu atrašanu, līdz ar to atkļūdošanu, varbūt kāds ir lieks, vai kādam nav pievienots. Protams, tas darbosies tikai “pareizā” veidā pievienotiem notikumiem. Bet bez “iekodētiem” notikumiem ir iespējams vairākos veidos pievienot sev vēlamiem elementiem notikumus, par to sīkāk pie 1.0.0 versijas izlaišanas.

Šīs iezīmes uzrādās tikai atkļūdošanas, testēšanas režīmā. Pie tam, atkļūdošanas režīmā ir iespējams arī norādīt citu analītikas id, lai organiskos klikšķus nesajauktu ar miljons testa klikšķiem.

Ir gan Firefox, gan Chrome spraudņi, kas palīdz atkļūdot analītikas notikumus. Bet, personīgi man, noderīgi šāds vizuālais attēlojums, kurā ātri var pamanīt, kuriem elementiem ir pievienoti notikumi, kuriem nav, mazliet vieglāk atkļūdot, pārbaudīt.

Labāko, jaunāko versiju  var saņemt šeit WordPress Plugin : Google Analytics Events

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post