Nezini, kas ir Scopes. Būtībā "Scope" ir agrigēto datu atrādīšana, ļoti līdzīgi rss, nezinu vai tas palīdz izskaidrot, bet vari sevi izglītot noskatoties šo video. Ir iespējams arī emulēt ubuntu telefonu, uz savas ubuntu darba stacijas. Šeit pamācība, kā…"> Ziemassvētkli atkal klāt ar dāvanām, tiem, kas izstrādās Ubuntu scope priekš Ubuntu Phone Nezini, kas ir Scopes. Būtībā "Scope" ir agrigēto datu atrādīšana, ļoti līdzīgi rss, nezinu vai tas palīdz izskaidrot, bet vari sevi izglītot noskatoties šo video. Ir iespējams arī emulēt ubuntu telefonu, uz savas ubuntu darba stacijas. Šeit pamācība, kā…" />

Ziemassvētkli atkal klāt ar dāvanām, tiem, kas izstrādās Ubuntu scope priekš Ubuntu Phone

Laikam, ar aplikāciju izstrādāšanu neiet tik raiti cik gribētus, un arī pieprasījums preikš ubuntu phone, nav tik liels kā canonical vēlētos.
Man gribētos paspēlēties, bet nez vai esmu gatavs atmest Android un pāriet uz ubuntu phone.

Lai arī kādi iemesli būtu, canonical izsludinājis konkursu, kurā iespējams, mazliet palauzot galvu un pasvīstot, vinnēt noderīgas un netik noderīgas rotaļlietas. "Dāvanāš" iekļauts dators, steam kontrolieris, bezvadu klaviatūra, ubuntu telefons.

Vairāk informācijas šeit (omg ubuntu) un šeit (ubuntu develop).

Atzīšos, palaidu ubuntu sdk, un pamēģināju iedarbināt kādu piemēra kodu, paigaidām tik tālu arī tiku (neizdevās palaist :(). Varbūt citu dienu būšu veiksmīgāks. Heh.

Nezini kas ir Ubuntu Phone?. Paskaties šo.


Nezini, kas ir Scopes.
Būtībā "Scope" ir agrigēto datu atrādīšana, ļoti līdzīgi rss, nezinu vai tas palīdz izskaidrot, bet vari sevi izglītot noskatoties šo video.

Ir iespējams arī emulēt ubuntu telefonu, uz savas ubuntu darba stacijas. Šeit pamācība, kā to panākt

Vai raksts bija noderīgs?

Paldies par tavu atsauksmi!

Varbūt tev raksts patika tik ļoti ka esi gatavs mums uzsaukt alu?

Uzsaucot alu, dosi mums iedvesmu rakstīt jaunus, lieliskus rakstus biežāk. Sen zināms ka alus ir iedvesmas degviela.
"Uzsauktais aliņš" var titk izmantot arī dažu tēriņu (servera izmaksas, domeina maksas, utt) segšanai.

Vai arī..........

Vai mēs varam cerēt uz detalizētāku atsauksmi?

Klau! Palīdzi mums uzlabot šo rakstu. Varbūt vari mums atklāt, kas tev nepatika šajā rakstā, vai kas tev likās nepariezs.... Varbūt raksts neatbilst tam ko tu meklēji? Patiesībā jebkura veida papildus informācija, mums noderētu!
Paldies jau iepriekš!

Lūdzu aizpildi šo lauku
Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi.

Uzdot jautājumu!

Ievadiet derīgu e-pasta adresi!
Lūdzu aizpildi šo lauku