Ubuntu Phone pieejams jau šonedēļ

Ubuntu Phone Operētājsistēmas Ubuntu

Šonedēļ pārdošanā noāks, ilgi gaidītais Ubuntu Phone. Kaut arī BQ (Spānija) ražiojums ne tuvu nav "Edge" līdzinieks, tomēr būs interesanti, kā viņam ies. Ne cena ne specifikācija nerāda, ka tā būs "viss vienā" iekarta kā idejiski ir plānots, un kas arī ir galvenais trumpis, ko "piedāvā" Ubuntu Phone.
Šobrīd tas ir tikai vēl viens telefons ar mazliet savādāku saskarni, pēc video spriežot saskarne reizēm "iestrēgst", kad darbību veic ar "šķautnēm" (ekrāna malām).

Bet lai veicas, jo konkurence telefonu operētājsistēmu vidū tikai dod mums papildus iespēju izvēlēties, un piespiež citas platformas nesēdēt un domāt kaut ko jaunu.

Drīzumā tirgū solās parādīties arī Meizu (Ķīniešu) variants Ubuntu phone tad redzēsim vai sniega pika pārvērtīsies lavīnā, vai tomēr apstāsies un būs nišas, fanu produkts.

 

Vai raksts bija noderīgs?

Paldies par tavu atsauksmi!

Varbūt tev raksts patika tik ļoti ka esi gatavs mums uzsaukt alu?

Uzsaucot alu, dosi mums iedvesmu rakstīt jaunus, lieliskus rakstus biežāk. Sen zināms ka alus ir iedvesmas degviela.
"Uzsauktais aliņš" var titk izmantot arī dažu tēriņu (servera izmaksas, domeina maksas, utt) segšanai.

Vai arī..........

Vai mēs varam cerēt uz detalizētāku atsauksmi?

Klau! Palīdzi mums uzlabot šo rakstu. Varbūt vari mums atklāt, kas tev nepatika šajā rakstā, vai kas tev likās nepariezs.... Varbūt raksts neatbilst tam ko tu meklēji? Patiesībā jebkura veida papildus informācija, mums noderētu!
Paldies jau iepriekš!

Lūdzu aizpildi šo lauku
Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi.

Raksti no kategorijas "Ubuntu Phone"

BQ Ubuntu Phone Aquaris E4.5

Pāris nedēļas tirgū ir Ubuntu Phone BQ, bijušas pāris izpārdošanas, kurās telefoni izķerti vienā rāvienā un elektroniskā veikla "hostētājiem" bija problēmas ar piekļuves nodrošināšanu visiem potenciāliem pircējiem. Un bija/ir ļoti pievilcīga priekš telefona, protams tas nav "Hai Ends", bet savas funkcijas pilda.

Uzdot jautājumu!

Ievadiet derīgu e-pasta adresi!
Lūdzu aizpildi šo lauku