Rezerves kopiju komandrindas skripts

Rīki Ikdienas ķibeles

Ik pa laikam nākas uztaisīt visiem esošajiem projektiem rezerves, kopiju līdz ar to nākas darīt vienu un to pašu, tāpēc, arī trenniņu nolūkos, izveidoju shell skriptu, kas veico konkrētās mapes pārkopēšanu, un datubāzes exportu, katru datubāzi atsevišķā failā. Skripts ik pa laikam tiek pielabots, tapēc nolēmu to ievietot šeit (https://github.com/lauzis/backup-shell-script)

Vai raksts bija noderīgs?

Paldies par tavu atsauksmi!

Varbūt tev raksts patika tik ļoti ka esi gatavs mums uzsaukt alu?

Uzsaucot alu, dosi mums iedvesmu rakstīt jaunus, lieliskus rakstus biežāk. Sen zināms ka alus ir iedvesmas degviela.
"Uzsauktais aliņš" var titk izmantot arī dažu tēriņu (servera izmaksas, domeina maksas, utt) segšanai.

Vai arī..........

Vai mēs varam cerēt uz detalizētāku atsauksmi?

Klau! Palīdzi mums uzlabot šo rakstu. Varbūt vari mums atklāt, kas tev nepatika šajā rakstā, vai kas tev likās nepariezs.... Varbūt raksts neatbilst tam ko tu meklēji? Patiesībā jebkura veida papildus informācija, mums noderētu!
Paldies jau iepriekš!

Lūdzu aizpildi šo lauku
Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi.

Raksti no kategorijas "Rīki"

Magento moduļu ģenerātors

Kad magento nepieciešams izveidot moduli, papildinājumi svarīga datņu un mapju struktūra, kā arī failnu nosaukumi.
Uzsākt jaunu moduli pareizi, palīdzēs šis moduļu ģenerātors.

PHP count() funkcija tukšam virknes (string) mainīgajam atgriež 1

Nesen konstatēju ka count("") nav 0 vai False, bet gan 1. Kaut kā biju pats izspriedis (neskatoties dokumentācijā), ne masīva elementiem vajadzētu būt php brīdinājumam ("warning"), ka parametram jābūt masīvam, un atgriest false, vai 0.
Šāda pārpratuma dēļ gadijās ka kāda koda daļā izpildījās biežāk kā vajadzētu, jo arī pie jebkura virknes, vai cipariskas vērtības, patiesībā pie jebkādas vērtības izņēmot masīvu count() atgriež 1.

Tīkla vietnes / web lapas reitings

Web lapau analīzes rīkga Nibler lapas ekrānšāviņš

Vakar kolega iemeta vienu saiti, kas palīdz noskaidrot, ko vajadzētu uzlabot konkrētajā vietnē. Smuki uztaisīts un rezultāts sadalīts pa dažādām kategorijām, kā arī paskaidrots, ko var darīt lietas labā.Ir arī citi līdzīgi rīki, bet tā kā katrs rīks savādāk analīzē datus, tad nav slikti apskatīt rezultātu arī šajā rīkā. Jo dažādos rīkos  rezultāti var būt dažādi, bet ļoti reti kad  var būt tā ka uzlabojums pēc viena rīka padoma varētu kaitēt kopējam ieguvumam.

Pārbaudi savas tīkla vietnes, web lapas reitingu.

 

 

Nosūtīt formu datus jaunā cilnē, jaunā logā

Šodien bija vajadzība nosūtīt formas datus, jaunā cilnē, un tas izrādījās tik loģiski un vienkāršī, ka es pa to neiedomājos. Bet īsā komunikācijā ar Google un Stack Exchange man pateica, ka tas ir tieši tāpat kā ar saitēm, norādam target="_blank" un lieta darīta....

N-tā elementa selektori IE8/IE7 nestrādā

Ik pa laikam nākas uztaisīt visiem esošajiem projektiem rezerves, kopiju līdz ar to nākas darīt vienu un to pašu, tāpēc, arī trenniņu nolūkos, izveidoju shell skriptu, kas veico konkrētās mapes pārkopēšanu, un datubāzes exportu, katru datubāzi atsevišķā failā. Skripts ik pa laikam tiek pielabots, tapēc nolēmu to ievietot Uzdot jautājumu!