N-tā elementa selektori IE8/IE7 nestrādā

Internet Explorer 8 Internet Explorer 7 Ikdienas ķibeles

Ir klienti kam reizēm ir vēlme redzēt to pašu uz IE8/IE7 ko viņi redz uz Firefox. Tad nākas saskārties ar dažādām problēmām. Šoriez uzgāju to ka css :nth-child() 'selektors' nedarbojas šajās pārlūka versijās. Vis beižāk tike lietots :first-child, :last-child, kas IE7/IE8 darbojas un tad var appiet izmantojot :first-child + elements, piem.

li:first-child + li + li (tādā veidā mēs iegūstam trešo elementu), šis arī darbojas uz IE7/IE8. Bet gadījumos, kad ir vajadzīgs, piem., katrs ceturtais elements un elementu kopskaits ir nezināms, tad var sanākt rakstīt ļoti garu css, lai paredzētu visus variantus. Bet reizēm pietiek ar šo variantu.

 

li:first-child + li + li = li:nth-child(3)


Kad neder + + variants tad vēl ir divi ne css varianti:

Klietna pusē (peim, Javascript) kas klienta pusē iziet cauri elementiem un pievieno klasi klāt, kurai definēti vajadzīgās izmaiņās.

Servera pusē (piem, PHP) ar dalīšanu pēc moduļa. Dalīšana pēc moduļa

 

Vai raksts bija noderīgs?

Paldies par tavu atsauksmi!

Varbūt tev raksts patika tik ļoti ka esi gatavs mums uzsaukt alu?

Uzsaucot alu, dosi mums iedvesmu rakstīt jaunus, lieliskus rakstus biežāk. Sen zināms ka alus ir iedvesmas degviela.
"Uzsauktais aliņš" var titk izmantot arī dažu tēriņu (servera izmaksas, domeina maksas, utt) segšanai.

Vai arī..........

Vai mēs varam cerēt uz detalizētāku atsauksmi?

Klau! Palīdzi mums uzlabot šo rakstu. Varbūt vari mums atklāt, kas tev nepatika šajā rakstā, vai kas tev likās nepariezs.... Varbūt raksts neatbilst tam ko tu meklēji? Patiesībā jebkura veida papildus informācija, mums noderētu!
Paldies jau iepriekš!

Lūdzu aizpildi šo lauku
Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi.

Raksti no kategorijas "Ikdienas ķibeles"

PHP count() funkcija tukšam virknes (string) mainīgajam atgriež 1

Nesen konstatēju ka count("") nav 0 vai False, bet gan 1. Kaut kā biju pats izspriedis (neskatoties dokumentācijā), ne masīva elementiem vajadzētu būt php brīdinājumam ("warning"), ka parametram jābūt masīvam, un atgriest false, vai 0.
Šāda pārpratuma dēļ gadijās ka kāda koda daļā izpildījās biežāk kā vajadzētu, jo arī pie jebkura virknes, vai cipariskas vērtības, patiesībā pie jebkādas vērtības izņēmot masīvu count() atgriež 1.

Nosūtīt formu datus jaunā cilnē, jaunā logā

Šodien bija vajadzība nosūtīt formas datus, jaunā cilnē, un tas izrādījās tik loģiski un vienkāršī, ka es pa to neiedomājos. Bet īsā komunikācijā ar Google un Stack Exchange man pateica, ka tas ir tieši tāpat kā ar saitēm, norādam target="_blank" un lieta darīta....

Uzdot jautājumu!

Ievadiet derīgu e-pasta adresi!
Lūdzu aizpildi šo lauku